SunewMed+ Lekki krem na dzień i na noc z witaminą C, 20 ml
- Domyślny opis krótki

EFEKTY DZIAŁANIA KREMU*
93% skóra jedwabiście gładka
86% rozświetla skórę i nadaje zdrowego wyglądu
86% ujędrnia skórę i wspomaga regenerację
66% rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt
EFEKTY PO4 TYGODNIACH**
+40% nawilżenia skóry
+34% elastyczności skóry
-20% zwężenie wielkości porów
-13% zmniejszenie widoczności zmarszczek
-11% zmniejszenie przebarwień
*Efekty potwierdzone badaniami pod nadzorem lekarza dermatologa, przeprowadzone na grupie 15 osób przez okres 4 tygodni.
**Badania aplikacyjno-aparaturowe przeprowadzone na grupie 15 osób pod nadzorem lekarza dermatologa przez okres 4 tygodni.EFEKTY
93% jedwabiście gładka skóra
86% rozjaśnia przebarwienia, piegi i wyrównuje koloryt
86% ujędrnia skórę i wspomaga regenerację
*Efekty potwierdzone badaniami pod nadzorem lekarza dermatologa, przeprowadzone na grupie 15 osób przez okres 4 tygodni.
Skutecznie wspomaga regenerację komórek i redukuje oznaki starzenia. Lekka konsystencja kremu jest idealna dla osób z tendencją do zapychania porów.
Składniki aktywne:
Witamina C – przeciwutleniacz, który spowalnia procesy starzenia się skóry i rozjaśnia przebarwienia.
Olej makadamia – działa regenerująco. W kremie z witaminy C odpowiedzialny jest on za zmiękczanie i wygładzanie naskórka, łagodzenie podrażnień i uszkodzeń skóry.
Olej jojoba – uelastycznia skórę, wzmacnia warstwę cementu międzykomórkowego i zapobiega wysuszeniu skóry. Olej awokado – dzięki niemu krem na dzień z witaminą C silnie nawilża i odżywia naskórek.
Wyciąg z otrębów pszenicy – źródło biofenoli, które działają antyoksydacyjne i wpływają korzystnie na wygląd skóry.
Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego – naturalna alga wykazująca właściwości wygładzające i ujędrniające.
Wyciąg z kwiatów nagietka lekarskiego – łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie, bakteriostatycznie i nawilżająco.
Kwas alfa-linolenowy – kwas tłuszczowy typu Omega-3. Odbudowuje warstwę lipidową naskórka, reguluje wydzielanie sebum.