Zapachy do domu

ilość znalezionych towarów: 65

Przyjemny zapach w domu

Przyjemny zapach w domu sprawia, że wnętrze od razu wydaje się przytulniejsze i milej spędza się w nim czas. W ofercie Puder i Krem czekają na Ciebie zarówno ekskluzywne zapachy do wnętrz jak kadzidełka i olejki eteryczne. Dzięki tym produktom stworzysz w pomieszczeniach pożądany klimat.

Zapachy dla Twojego domu

Uwielbiasz ten moment, w którym wchodząc do danego pomieszczenia, już od samych drzwi do Twoich nozdrzy dociera przyjemny aromat? To sygnał mówiący o tym, że przebywamy w zadbanym i schludnym miejscu. To tylko jeden z kilku ważnych powodów, dla których zapach odgrywa tak ważną rolę w domu. Odpowiednio dobrane kadzidełka czy olejki eteryczne pozwalają się zrelaksować po ciężkim dniu, albo wręcz przeciwnie – dodać energii i pobudzić do działania. Oczywiście zapach nie może być zbyt intensywny ani drażniący i co najważniejsze – nie może wywoływać reakcji alergicznej w postaci kataru, łzawienia z oczu, duszności czy złego samopoczucia. W sklepie Puder i Krem znajdziesz tylko sprawdzone zapachy do domu, które są bezpieczne dla Ciebie i otoczenia.

Popularne zapachy do domu

W Puder i Krem czekają na Ciebie popularne zapachy do domu. Odkryj, który produkt najbardziej odpowiada Twoim gustom.

Kadzidełka

Najpopularniejsze zapachy do domu to kadzidełka, które w wielu kulturach wykorzystywane są do celebrowania ważnych momentów w życiu oraz do religijnych rytuałów. Kadzidełko to nic innego jak sproszkowane rośliny zmieszane z olejkiem eterycznym w formie patyczków do palenia. Ich niewątpliwą zaletą jest stopniowo uwalniający się zapach. Taki jeden paczkę pali się około pół godziny. To w zupełności wystarczy, aby aromat subtelnie wypełnił całe wnętrze.

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne to produkty pozyskiwane z krzewów, drzew i kwiatów, które rosną w różnych, nawet najbardziej odległych zakątkach świata. Proces wydobywania olejków z roślin różni się od siebie. Może odbywać się poprzez ekstrakcję za pomocą rozpuszczalników, wyciskanie mechaniczne czy destylację parową. Olejki eteryczne to naturalne zapachy do domów. Stosuje się je w poprawieniu stanu zdrowia (medycyna naturalna) jak i w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Odpowiednio przeprowadzana aromaterapia może być sposobem na rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych i emocjonalnych.

Elektryczne zapachy do domu

Jeśli zależy Ci na tym, aby przyjemny zapach w domu był uwalniany samoistnie, zwróć uwagę na elektryczne dyfuzory zapachów dostępne w Pudrze i Kremie. Urządzenia różnią się budową – jedne pracują po włożeniu do gniazdka elektrycznego, a inne po umieszczeniu w ich wnętrzu baterii. Zasada działania dyfuzorów jest jednak taka sama – wypuszczają zapach wedle Twoich upodobań – a Ty sam wybierasz stopień intensywności aromatu oraz czas jego uwalniania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 11356 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Szybko sprawnie i profesjonalnie
2024-05-23
Szybka realizacja, bardzo dobra cena, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
pixel