Fenjal

ilość znalezionych towarów: 23

Kreacja pełna miłości - hołd dla kobiet

Fenjal -  to historia sukcesu, która rozpoczęła się w 1962 roku. Z miłości do swojej żony szwajcarski farmaceuta Grether tworzy kremowy olejek do kąpieli i wprowadza go na rynek pod marką Fenjal. Kosmetyk utorował drogę do zupełnie nowego aspektu pielęgnacji ciała. Wyjątkowe właściwości produktu jak i mistyczny zapach, który po dziś dzień nie stracił nic ze swojego niepowtarzalnego uroku, promieniującej zmysłowości i wyjątkowości cieszą się ogromnym zainteresowaniem.    

 

Więcej niż tylko pielęgnacja ciała - kosmetyki dla skóry i duszy  

Obecnie oferta Fenjal obejmuje produkty do kąpieli, pod prysznic, kremy i dezodoranty. Produkty pielęgnacyjne dostępne są w pięciu liniach CLASSIC, INTENSIVE, SENSITIVE, REFRESHING.Poprzez swoje wielozmysłowe działanie - obejmujące zapach, dotyk i wzrok - Fenjal zapewnia pielęgnację skóry i balsam dla duszy oraz przyczynia się do holistycznego samopoczucia. Nie zawierają olejów mineralnych, mikroplastików, silikonów i surowców pochodzenia zwierzęcego. Od stycznia 2020 produkty marki przechodzą metamorfozę jeżeli chodzi o ich szatę graficzną.  

 

Fenjal –  jakość potwierdzona badaniami

Produkty marki uczestniczą w testach jakościowych Öko, która jest bardzo ważną i znaną organizacją konsumencką, która zajmuje się testowaniem produktów pod kątem aspektów ekologicznych. Kryteria testu są bardzo wysokie i rygorystyczne. Z tego względu test Öko jest ceniony na świecie i ma bardzo duży wpływ na reakcje konsumentów.

 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 11771 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-07-11
  Sprawna wysyłka i dobry produkt
  2024-07-11
  Wszystko ok
  pixel