Regulamin bonów podarunkowych

REGULAMIN BONÓW PODARUNKOWYCH


I. Definicje


1. Regulamin określa zasady stosowania bonów upominkowych w sklepie internetowym: www.puderikrem.pl. Prowadzony przez Wydawca: Baltic Company Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 19a, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000021949, NIP 5210082403.

2. Bon upominkowy: bon w formie kodu wygenerowanego przez wydawcę w formie fizycznej plastikowej karty lub elektronicznej (wysłanie kodu na adres e-mail podany przez Nabywcę) o określonej wartości nominalnej, uprawniający Użytkownika do jego realizacji w sklepie internetowym www.puderikrem.pl.

3. Nabywca: osoba, która nabyła w sklepie internetowym www.puderikrem.pl Bon upominkowy.

4. Użytkownik - Nabywca lub posiadacz Bonu upominkowego.

5. Kod - unikalny numer przypisany każdemu Bonowi upominkowemu, niezbędny do realizacji zamówienia z uiszczenia zapłaty Bonem upominkowym.

6. Produkty - towary oferowane do sprzedaży w sklepie internetowym www.puderikrem.pl.

II. Zasady korzystania z bonu upominkowego


1. Wydawca zobowiązuje się do wydania Nabywcy Bonu upominkowego oraz do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu upominkowego za Produkty nabywane przez Użytkownika na platformie www.puderikrem.pl.

2. Nabywca zobowiązuje się do przekazania wydawcy środków pieniężnych w kwocie równej wartości nominalnej bonu upominkowego. Zapłata za bon upominkowy kupowany w sklepie internetowym www.puderikrem.pl może nastąpić poprzez płatność gotówką przy odbiorze, kartą płatniczą, przelewem online lub przelewem tradycyjnym.

3. Bon upominkowy może być wykorzystany jednorazowo wyłącznie do nabywania Produktów w sklepie internetowym www.puderikrem.pl.

4. Bon upominkowy nie podlega żadnym promocjom i rabatom.

5. Bon upominkowy może zostać wykorzystany do zakupu produktów w cenie obowiązującej w czasie realizacji bonu na platformie www.puderikrem.pl, niezależnie czy jest to cena regularna czy promocyjna.

6. Bon upominkowy jest ważny przez okres 12 miesięcy od dnia zaksięgowania wpłaty za Bon upominkowy na koncie bankowym Wydawcy.

7. Przy zakupach o wartości wyższej niż wartość nominalna bonu zakupowego jego Użytkownik zobowiązany jest dopłacić różnice poprzez dostępne metody płatności udostępniane przez Wydawcę na stronie www.puderikrem.pl/pol-payments.html.

8. Przy zakupach o wartości niższej niż wartość nominalna bonu, Wydawca bonu nie zwróci pozostałej różnicy Użytkownikowi bonu.

9. Użytkownik może posłużyć się Bonem Upominkowym jednorazowo, bez możliwości doładowania bądź ponownego aktywowania kodu.

10. Bony upominkowe są dostępne w następujących nominałach:

 • 100,00zł
 • 150,00zł
 • 250,00zł

 • III. Reklamacje, zwroty, wymiana bonu upominkowego


  1. Bon upominkowy nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości lub w części oraz nie podlega zwrotowi.

  2. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za udostępnienie przez Użytkownika Bonu upominkowego osobom nieupoważnionym.

  3. Nabywcy oraz użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Wydawcy z tytułu utraty, kradzieży lub zniszczenia bonu upominkowego po jego przekazaniu.

  4. Produkty zakupione za Bon upominkowy nie podlegają zwrotowi.

  5. Produkty zakupione za Bon upominkowy podlegają wymianie na Produkty o tej samej wartości jeśli zakupione Produkty zostaną odesłane do Wydawcy w stanie nienaruszonym na koszt Użytkownika.

  IV. Postanowienia końcowe


  1. Użytkownik wraz z aktywacją Bonu Upominkowego Wydawca oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

  2. Wydanie bonu upominkowego stanowi sprzedaż opodatkowaną podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego.

  3. Bon upominkowy w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, jak również nie jest elektroniczną kartą płatniczą. Bon upominkowy jest elektroniczną/papierową formą bonu towarowego.

  4. Treść niniejszego Regulaminu jest udostępniona na stronie internetowej www.puderikrem.pl.

  5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 11387 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-25
  Polecam! Wszystko szybko i sprawnie.
  2024-05-24
  Szybka wysyłka, polecam
  pixel