Dr. Ambroziak

20 lat doświadczenia zamknięte w kosmetykach Dr Ambroziak Laboratorium. Marka kosmetyków pielęgnacyjnych Joanny i Marcina Ambroziak jest naturalnym dopełnieniem ponad 20-letniego doświadczenia w badaniu skóry i jej właściwości. Każdy z kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium powstał w oparciu o kliniczną wiedzę. Od zaawansowanych badań nad samymi składnikami, po badania potwierdzające działanie powstałych produktów. Badając skórę i jej właściwości, rozmawiając z tysiącami pacjentek… powstały kosmetyki których zadaniem jest działać. Receptura każdego produktu powstała w oparciu o autorską Dermatological ’n’ Aesthetical Formula™, która sprawia, że kosmetyki są jednocześnie skuteczne, bogate w składniki aktywne i przyjemne w stosowaniu. „Kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium, mają potwierdzone naukowo substancje aktywne w dobrych stężeniach. Coś co pozwala podtrzymać efekty zabiegów, które wykonujemy na co dzień.”

~ Dr n. med. dermatolog Marcin Ambroziak

Poznaj jakość potwierdzoną badaniami.

ilość znalezionych towarów: 12


  Połączenie świata nowoczesnej dermatologii i nauki w trosce o zdrową i piękną skórę.

  Dermatological ’n’ Aesthetical Formula™

  Autorska formuła, która skupia się na tym, co decyduje o istnieniu perfekcyjnej całości. Łącząc świat nowoczesnej dermatologii i potrzeb Pacjentów, z latami wytężonych badań naukowych specjaliści na czele z dr n. med. dermatologiem Marcinem Ambroziak stworzyli protokół na zdrową i piękną skórę. Składniki kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium dobierane są z ogromną precyzją, czerpiąc z doświadczenia nowoczesnej technologii, medycyny i natury. Kosmetyki produkowane są w Polsce.

  Wyjątkowy skład

  Kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium mają prawdziwie dobry i bogaty skład. Zadbano o odpowiednie stężenie i dobór substancji aktywnych. Każdy składnik kosmetyków został skomponowany w taki sposób, by substancje aktywne wzajemnie ze sobą współgrały dając najlepsze efekty.

  Ponad 20 lat doświadczenia

  Dzięki pasji do tworzenia powstały produkty nie tylko skuteczne, ale także przynoszące niezwykłą przyjemność stosowania. Ponad 90 000 pacjentów to ponad 90 000 rozwiązanych problemów, z którymi pacjenci przychodzą każdego dnia do Kliniki Ambroziak. To oni stanowią inspirację i motor do działania dla zespołu Dr Ambroziak Laboratorium.

   

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 11050 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-16
  Wszystko sprawnie . Super
  2024-04-13
  Błyskawiczna realizacja zamówienia, świetny wybór, przystępne ceny i dużo promocji dzięki którym można zawsze coś dla siebie znaleźć
  pixel