ilość znalezionych towarów: 19

GESKE

W świecie marki GESKE narodziło się głębokie pragnienie promiennej skóry i zwiększenia poczucia własnej wartości. Pasja tej marki przejawia się poprzez połączenie naukowo potwierdzonej technologii i ergonomicznego designu, odblokowując pełen potencjał profesjonalnej pielęgnacji skóry w zaciszu domu.

 

GESKE kładzie duży nacisk na dostarczanie rozwiązań do pielęgnacji skóry, które spełniają obietnice branży beauty, zapewniając widoczne rezultaty. Ich technologie cutting-edge są dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników, prezentując się w postaci pięknych, lekkich i ergonomicznie zaprojektowanych urządzeń do pielęgnacji urody. Produkty są dostępne w przystępnych cenach, a marka oferuje spersonalizowane plany pielęgnacji skóry oraz szczegółowe szkolenia wideo poprzez nagrodzoną aplikację GESKE Beauty App, zdobywającą uznanie nagród CES® 2023 Innovation Award i 2023 German Innovation Award.

 

Ta rewolucja w dziedzinie urody wynika z zaangażowania ponad 100 programistów i inżynierów, którzy poświęcili ponad cztery lata na rozwój. GESKE jest również dumne z uzyskanego tytułu ELLE No.1 Beauty Innovation przyznawanego przez największy na świecie magazyn modowy i beauty.

 

GESKE German Beauty Tech nie tylko umożliwia, ale także edukuje, pomagając poszukiwaczom piękna przekształcić swoją skórę i zrealizować aspiracje w domowym spa. To unikalne połączenie awangardowej technologii beauty, aplikacji zasilanej sztuczną inteligencją i spersonalizowanego planu pielęgnacji skóry umieszcza GESKE German Beauty Tech na szczycie innowacji w dziedzinie urody.

 

Z 15-letnią gwarancją i lokalną gwarancją produktu, GESKE podkreśla zobowiązanie do zrównoważonego projektowania i najwyższej jakości. Marka oferuje holistyczną i przystępną serię SmartAppGuided – ponad 250 urządzeń do pielęgnacji urody z ponad 150 zastrzeżonymi technologiami, które zdziałają cuda.

 

Każde urządzenie GESKE to efekt ogromnej inwestycji w wysokość 130 000 000 dolarów w badania i rozwój, łącznie z współpracą z dermatologami światowej klasy w celu opracowania aplikacji mobilnej i odpowiadających jej planów pielęgnacji skóry. Pasja marki, oparta na latach doświadczeń w technologii konsumenckiej, niemieckim inżynieringu, ekspertyzie dermatologicznej i sile sztucznej inteligencji, napędza misję zamiany piękna z marzenia w rzeczywistość dla każdego.

 

Z GESKE rozpoczyna się nowa era, przynosząc transformację, która przesuwa granice branży beauty. To jest czas GESKE, aby prowadzić, odkrywać nowe terytoria i redefiniować sam koncept piękna. Marka GESKE jest gotowa na tę podróż.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 11839 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-07-22
  Zamówienie zrealizowane szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń.
  2024-07-19
  Ekspresowa wysyłka. Jestem bardzo zadowolona. Polecam sklep
  pixel