Kosmetyki Revlon

ilość znalezionych towarów: 23

 

Revlon rozpoczęła swoją podróż w 1932 roku, kiedy Charles Revson stworzył jako pierwszy rewolucyjny, nieznany dotąd na rynku kosmetycznym w pełni kryjący lakier do paznokci gwarantujący jako pierwszy w pełni nasycony kolor manicure. Marka Revlon jako pierwsza na świecie wykorzystała do produkcji lakieru pigmenty, a nie dotychczas stosowane barwniki. Ten proces zaowocował w pełni kryjącym efektem manicure gwarantującym wysoki połysk oraz możliwość nieograniczonej palety kolorów.

 

Kosmetyki Revlon – produkty znane na całym świecie

 

Dzięki niespotykanemu podejściu Charlesa Revsona marka w ciągu zaledwie kilku lat stała się marką znaną na całym świecie, wartą miliony dolarów, dzięki wyjątkowemu podejściu do potrzeb swoich klientek. Motto właściciela brzmiało: „w fabryce produkujemy kosmetyki, w sklepach sprzedajemy nadzieję”. Wyjątkowość oraz tworzenie nowych trendów na rynku spowodowało, że Revlon stał się marką-ikoną, reprezentowaną przez najbardziej sławne kobiety t.j.: Cindy Crawford, Audrey Hephurn, Jessica Alba czy Emma Stone.

 

Innowacyjne produkty o wysokiej jakości

 

Marka już od prawie 90 lat wyróżnią się na rynku jako ekspert od koloru, urody oraz dobrego stylu. Stanowi inspiracje dla kobiet w każdym wieku, aby mogły odkryć własne „ja”. Revlon oferuje innowacyjne kosmetyki cechujące się wysoką jakością, łatwością w użyciu, a zarazem atrakcyjną ceną. Najbardziej znane bestsellery w stajni Revlona to między innymi: podkład Revlon Colorstay czy maskara Photoready 3D Volume. Paleta wyjątkowych kosmetyków jest bardzo szeroka i stale się rozrasta.

    Zaufane Opinie IdoSell
    4.91 / 5.00 11297 opinii
    Zaufane Opinie IdoSell
    2024-05-19
    Idealna
    2024-05-16
    Bez zastrzeżeń Szkoda, ze nie ma już odbioru osobistego na Cybernetyki
    pixel