ilość znalezionych towarów: 12
Transparent Lab

Transparent Lab

To nowoczesna pielęgnacja skoncentrowana na skórze

 

Zależy nam na Twojej skórze. Manifestujemy to poprzez brak składników, których Twoja skóra nie jest w stanie przyswoić. Żadnych produktów, których nie umiesz użyć, nie wiesz jak i kiedy. Żadnych składników aktywnych, których sensu i działania nie możesz zrozumieć. Żadnych wygórowanych cen, na które nikt nie może sobie pozwolić. W Transparent Lab rozumiemy istotę pielęgnacji skóry – dbamy o Twoją skórę – i stawiamy się na Twoim miejscu. Pielęgnacja skóry oparta na trosce oznacza dla nas zaoferowanie rozwiązania problemów z którymi się borykasz. I o to właśnie powinno chodzić w pielęgnacji.

 

Opatentowana enkapsulacja to nieograniczone korzyści

 

Zastosowanie nowoczesnej technologii to zwiększona skuteczność działania! To dzięki niej aż 12 razy więcej składnika aktywnego zostaje uwolnione do miejsca, w którym jest on potrzebny.

Otoczka chroni substancje przed degradacją i pozwala na zachowanie wszystkich ich właściwości, aż do momentu uwolnienia w docelowym obszarze skóry. Otoczka zapobiega również procesowi utleniania, dzięki czemu składnik aktywny jest bardziej odporny na przestrzeni czasu i wydłuża się okres przydatności kosmetyku do użycia.

Dzięki wysokiemu stężeniu niezbędnych skórze fosfolipidów, już sama otoczka ma korzystny wpływ na cerę, naprawia uszkodzenia odbudowując w ten sposób naturalną barierę skórną i wzmacniając funkcję ochronną, jednocześnie zmniejszając przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Przekłada się to na znaczącą poprawę nawilżenia.

 

Kapsułkowanie substancji aktywnych zapewnia maksymalną tolerancję skóry, pozwala na unikanie przesuszeń, podrażnień i innych działań niepożądanych.

 

Nasze kosmetyki opracowane w laboratorium, trafiają do Ciebie!

 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 11387 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-25
  Szybka wysyłka, kosmetyki z Wyższej półki w atrakcyjnych cenach, miły kontakt. Polecam
  2024-05-24
  Super
  pixel