ilość znalezionych towarów: 15

APRICOT

My, w APRICOT, uważamy, że życie jest zbyt krótkie na skomplikowane procedury. Dlatego tworzymy nową kategorię kosmetyków, która jest skuteczna, ekologiczna i łatwa w użyciu: silikonowe maski i płatki wielokrotnego użytku ze składnikami aktywnymi. Zmarszczki, blizny lub plamy nigdy nie powinny  powstrzymywać Cię przed odczuwaniem własnego piękna. Niezależnie od tego, czy chcesz się ich pozbyć, czy zaakceptować je jako część siebie: You do you - we do Silicone Pads.

SKUTECZNE JUŻ PRZY PIERWSZEJ APLIKACJI

Wszystkie produkty APRICOT działają od pierwszej aplikacji i są tak proste i wygodne, że można je łatwo włączyć do z codziennej rutyny. Mało wysiłku a szybko widoczne rezultaty!

MINIMALNA ILOŚĆ SKŁADNIKÓW - WEGAŃSKIE I WOLNE OD OKRUCIEŃSTWA

Tylko więcej znaczy więcej? Nie z nami. W każdym z naszych produktów używamy dokładnie jednego aktywnego składnika najwyższej jakości – kwasu hialuronowego lub aloesu.

Wegańskie, wolne od okrucieństwa i produkowane lokalnie w Niemczech - to dla nas absolutne priorytety.

KLINICZNIE POTWIERDZONE REZULTATY

Nie chcemy składać fałszywych obietnic - dlatego skupiamy się na widocznych rezultatach. Skuteczność naszych produktów została potwierdzona klinicznie. Regularnie przeprowadzamy testy i badania w niezależnych instytutach nad skutecznością naszych produktów i pozwalamy, aby wyniki mówiły same za siebie.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 11041 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-13
  Błyskawiczna realizacja zamówienia, świetny wybór, przystępne ceny i dużo promocji dzięki którym można zawsze coś dla siebie znaleźć
  2024-04-13
  Szybka realizacja zamówienia, produkty wysokiej jakości. Polecam
  pixel