ilość znalezionych towarów: 50

Youth Lab

Pobudzenie funkcji metabolicznych skóry jest naukową odpowiedzią na zachowanie jej młodości.

Naukowcy YOUTH LAB., dogłębnie badając biologię skóry odkryli, że sekret jej młodości tkwi w pobudzeniu jej funkcji metabolicznych. Nasz metabolizm stopniowo wyhamowuje z powodu nieuniknionego upływu czasu, który spowalnia wszystkie funkcje biologiczne, a tym samym nie pozwala komórkom uzupełnić w porę niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie codzienne narażenie na promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenia i toksyny czy dym papierosowy jeszcze bardziej spowalnia naturalną regenerację i naprawę komórek skóry. W ten sposób skóra matowieje, szarzeje, pojawiają się na niej ciemne plamy i oczywiście zmarszczki.

 

W poszukiwaniu sposobów na aktywację funkcji metabolicznych skóry, zespół naukowy YOUTH LAB. przebadał wiele różnych składników. Odkrył, że biokompatybilne składniki aktywne i zwiększenie lub zmniejszenie - w zależności od potrzeb - aktywności enzymatycznej komórek, przyczynia się do ponownej aktywacji funkcji komórkowych, utrzymując w ten sposób ich młodość na dłużej.

 

Naturalne, ziołowe i biotechnologiczne składniki aktywne, których używamy w kosmetykach YOUTH LAB. mają zdolność do bycia uznanymi przez skórę za... jej własne. W ten sposób udaje im się przeniknąć w głąb skóry i podjąć tam odpowiednie działania. Jedne "budzą" produkcję kolagenu i elastyny, inne chronią białka przed utlenianiem, a jeszcze inne aktywują starzejące się komórki. Inne składniki pozostają na powierzchni skóry i wykorzystują "posłańców" przenoszących wiadomości o aktywacji funkcji komórkowych, które są w stagnacji. Wszystkie mechanizmy działania składników aktywnych, które wykorzystujemy w YOUTH LAB. mają wspólny cel: "zbudowanie" silnej skóry, chroniącej przed agresorami i o zwiększonym tempie metabolizmu.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.91 / 5.00 11355 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-23
  Wszystko w należytym porządku. Szybka dostawa. Polecam
  2024-05-23
  Szybko sprawnie i profesjonalnie
  pixel