Ministerstwo Dobrego Mydła Miód - balsam do ust
5.00/5.00(1)

Ministerstwo Dobrego Mydła Miód - balsam do ust

  • W niewielkim, szklanym słoiczku znajdziecie Państwo dobrze wszystkim znaną lanolinę, posiadającą właściwości wygładzające, zmiękczające, regenerujące i ochronne,
Kod produktu
MDM906494
75,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena regularna: / szt.
Najniższa cena: / szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
30 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Program lojalnościowyPo zakupie otrzymasz 3 pktWymień punkty na produkty
Ministerstwo Dobrego Mydła Miód - balsam do ust
Ministerstwo Dobrego Mydła Miód - balsam do ust
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Opis

Miód - balsam do ust

Super wydajny i mocno skoncentrowany balsam-maska do ust do codziennego stosowania. Doskonale natłuszcza, odżywia, nawilża i intensywnie regeneruje, przywracając komfort przesuszonej skórze ust (ale również dłoni, łokci, czy wokół skrzydełek zakatarzonego nosa). Pielęgnuje, poprawia kondycję i wygląd ust, pozostawiając je gładkie i miękkie w dotyku. Otula usta przyjemnym filmem, chroniąc przed mrozem i wiatrem i zapobiegając ich wysychaniu. Dzięki odpowiedniej konsystencji (jest kleisty i lepki) nie trzeba nakładać go wiele (co przekłada się na wydajność). Bogaty w składniki wygładzające, ochronne i regenerujące, takie jak: lanolinę, wosk pszczeli, miód i ekstrakt z propolisu, pantenol (pochodną witaminy B5), witaminy A, C i E, estry masła shea, skwalan trzcinowy, kwas mlekowy i glukonolakton.

Cechy
Pojemność: 13 g
Ostrzeżenia: Tylko do użytku zewnętrznego, Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3. roku życia, Unikać kontaktu z oczami
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Bielun & Bielun sp. z o.o.
Adres: Sosnowa 6cKod pocztowy: 71-468Miasto: SzczecinKraj: PolskaAdres email: pukpuk@ministerstwodobregomydla.pl
Do pobrania
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie naszych klientów

5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
Dodaj opinię
Za opinię otrzymasz 5 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Cud - Miód i Miód- Cud. Najlepszejsze mazidło na świecie , wprost cudowne. Polecam całym serduchem.
2025-08-08
Agata, Strzelin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 13132 opinii
pixel