Hagi Sól do kąpieli Biały Bukiet, 480 g
Nowość
/5.00(0)

Hagi Sól do kąpieli Biały Bukiet, 480 g

  • Sól do kąpieli Biały Bukiet
Kod produktu
HAGI734303
39,00 zł
brutto / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena regularna: / szt.
Najniższa cena: / szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
30 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Hagi Sól do kąpieli Biały Bukiet, 480 g
Hagi Sól do kąpieli Biały Bukiet, 480 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Opis

Hagi Sól do Kąpieli Biały Bukiet – relaksująca kąpiel w aromacie kwiatów

Hagi Sól do Kąpieli Biały Bukiet to idealny sposób na chwilę odprężenia i regeneracji po długim, intensywnym dniu. Jej wyjątkowa formuła łączy aromaty jaśminu, kwiatu pomarańczy, lawendy i wanilii, tworząc atmosferę luksusowego relaksu. Dodatek soli morskiej i soli Epsom wspiera odprężenie mięśni, redukuje napięcie i koi zmysły. To doskonały wybór dla osób, które pragną zanurzyć się w pachnącej kąpieli i podarować swojej skórze odżywienie oraz aksamitną miękkość.

Biały Bukiet Sól do Kąpieli Hagi – Twój rytuał pielęgnacyjny i głęboki relaks

Sól do Kąpieli Biały Bukiet Hagi wyróżnia się bogactwem naturalnych składników, które wspierają regenerację i poprawiają kondycję skóry. Ekstrakty z róży, stokrotki i jaśminu nawilżają, odżywiają i wygładzają ciało, pozostawiając je miękkie i jedwabiście gładkie. Z kolei gliceryna i inulina dbają o prawidłowe nawilżenie skóry, a unikalna kompozycja zapachowa zamienia kąpiel w prawdziwy rytuał relaksu. To naturalna sól do kąpieli Hagi, która łączy pielęgnację, aromaterapię i odprężenie w jednym wyjątkowym produkcie.

Wystarczy wsypać porcję soli do ciepłej wody i poczekać, aż się rozpuści. Pozostań w kąpieli przez 15–20 minut, by w pełni skorzystać z dobroczynnego działania soli i aromatów.
Aqua, Coco-Glucoside*, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine*, Epilobium Fleischeri Flower/Leaf/Stem Extract*, Niacinamide, Citrus Aurantium Amara Flower Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract, Hydrolyzed Oat Protein*, Porphyra Umbilicalis Extract, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Panthenol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans*, Sodium Hyaluronate*, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Pantolactone, Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Benzoate, Sodium Phytate*, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Sorbic Acid, Ascorbic Acid, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Citronellol
*składniki posiadające certyfikat naturalności
Jak stosować?
Skład
Cechy
Ostrzeżenia: Stosować zgodnie z przeznaczeniem
Pojemność: 480 g
Rodzaj skóry: Każdy rodzaj skóry
Właściwości: Odżywienie i regeneracja
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Hagi Sp. z o.o.
Adres: Kijowska 5Kod pocztowy: 03-738Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: biuro@hagi.com.pl
Do pobrania
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 13065 opinii
pixel